Vrchol hudební sezóny aneb Rock podzim na Špilberku

Přijďte si poslechnout vrchol podzimní hudební sezóny v projektu PODZIM NA ŠPILBERKU, v hudební koláži špičkových děl klasických skladatelů W.A. Mozarta, G.F.Haendela, Ludviga van Beethovena v rockově-symfonických úpravách, vedle písní legendárních světových kapel Led Zeppelin, Queen, Bon Jovi, Van Halen, Pink Floyd, Deep Purple, Sweet, BSP, No Guitars! v neotřelých aranžích symfonického zvuku a propojených áriemi z muzikálů A.L.Webbera a T. Rice.

… „Co je na tom tak zlého“ přijít na „Figarovu svatbu“ s „Jidášem“, který se povede za ruku s „Holkou, která čapla draka“ a s „Černou růží“ v klopě svého letitého, leč kvalitně ušitého saka, posléze šlapat po „Schodech do nebe“ až do „Země vzdálené“ kde na jejích rozkvetlých loukách „Musí šou pokračovat“ s cherubíny pějícími „Halelujá“ a to přesto že „Perfektní cizinec“ vykopne „Další cihlu ze zdi“ aby „Vyskočil“ a předhonil „Lišku na útěku“, která mu již léta tvrdí, že „Pro něj stále má blues“ a mohl zdárně, ještě „Ve svém životě“, dokončit „Únos ze Serailu“, který jakožto úspěšně dokončený oslaví „Ódou na radost“ …

Krátkou hříčkou, která představí repertoár, Vás srdečně zveme na koncert METROPOLITNÍHO SYMFONICKÉHO ORCHESTRU pod vedením charismatického šéfdirigenta Ariella Sharona, který se uskuteční v kouzelném prostředí nádvoří brněnského hradu Špilberk 18.9.2014 v 19.30.

Jako sólisté se představí Kamil Střihavka, Jiří Zonyga, Vendula Příhodová a jako host Český Filharmonický Sbor Brno pod vedením sbormistra Petra Fialy.

plakat_mesyo_spilberk_outlines_210x148mm_5000ks

Předprodej vstupenek na stránkách Tic Brno a Ticketportal

Více informací na www.mesyo.cz

Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1437516306518873/

Vstupné 230 Kč, 280 Kč a 340 Kč
Sleva pro ZTP je 12 %

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.