VOTVÍRÁK 2014 programem trumfuje předchozí ročníky!

Multižánrový hudební festival Votvírák, který se uskuteční tradičně 13.-15.6.2014 na letišti v Milovicích, letos sází na osvědčená jména a špičku CZ & SK hudební scény.

Na dvou podiích nebudou chybět takové kapely jako:
CHINASKI, TATA BOJS, NO NAME, INÉ KAFE, DIVOKEJ BILL, HORKÝŽE SLÍŽE, VYPSANÁ FIXA, MIG 21, VĚRA ŠPINAROVÁ, MANDRAGE, VISACÍ ZÁMEK, ARAKAIN, HARLEJ, ŠKWOR, KRUCIPUSK, DYMYTRY, WOHNOUT, RYBIČKY 48, STO ZVÍŘAT, MIRO ŠMAJDA, ADAM MIŠÍK a mnoho dalších

Hip Hop Stage, nedílná součást festivalu bude hostit :
RYTMUSE, MAJKA SPIRITA, EKTORA, JAMESE COLE, LA4, ORION, PRAGO UNION, nebo SEPAR…atd

Už teď je jasné, že Votvírák 2014 má letos nejnabitější program!
„Z předchozích let již víme, které kapely mají návštěvníci našeho festivalu nejraději a tak se jim je letos pokusíme naservírovat pěkně pohromadě a najednou“ dodala dramaturgyně festivalu Martina Jablanovská.

Jako každým rokem dostanou na festivalu Votvírák prostor i mladé talentované kapely. Letos se vám na velkém pódiu představí mladé nadějné kapely: Lola Běží, Kofe-in Ice Scream, Wertex, Season Crack, nebo vítěz studentské soutěže „ Škola rocku“.

Festival Votvírák – největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení proběhne od 13. do 15. června 2014 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích

Více informací o festivalu naleznete na: www.votvirak.cz

Vstupenky jsou v prodeji v celé předprodejní síti společnosti Ticketstream a Ticketpro
Více informací o předprodeji a jednotlivých prodejních místech najdete na webu festivalu Votvírák v sekci vstupenky (http://www.votvirak.cz/vstupenky.php).

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.