Slipknot připravuje nové album

Slipknot začne práci na jejich novém albu v březnu. Americká metalová kapela se rozhodla začít pracovat na jejich dalším albu i po nedávném odchodu bubeníka(Joey Jordison). Zakládající člen opustil kapelu v prosinci, což vyvolalo otázky o budoucnosti kapely.

Corey Taylor slíbil fanouškům mix dvou z jejich nejlepších alb. „Mohu říci, že pro mne – a to je jen můj názor – je to hybrid mezi „Iowa“ a „Volume 3″… „ říká Taylor. „Myslím, že fanoušci budou velmi, velmi nadšení, když uslyší tyhle nové věci. Je to jako příběh kapely, což je úplně jiný styl na který jsem byl zvyklý při psaní ve Slipknot, ale myslím, že je načase napsat příběh o tom čím jsme si prošli.“ dodal.

Po odchodu Jordisona ze skupiny vydal Jodison následné prohlášení v němž tvrdil, že neměl „opustit“ skupinu.

V červnu Slipknot naznačil, že by se v budoucnu mohli vrátit s novým materiálem, když byli hlavní hvězdou večera na festivalu. Poslední album kapely „All Hope Is Gone“ bylo vydáno v roce 2008, před smrtí basisty Paula Graye.

Začátkem tohoto roku bylo ukradeno hudební zařízení v hodnotě 36.000 dolarů z domova frontmana kapely Coreyho Taylora. Mezi ukradenými předměty byly i dvě kytary, které patřili zemřelému basistovi Paulovi Grayovi, který zemřel v květnu roku 2010.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.