Rock for People: Na co se těšit v pátek a sobotu?

První oficiální den festivalu Rock for People je za námi.  První festivalový den přinesl mnoho zajímavých interpretů například Manu Chao, Biffy Clyro, The Tap Tap, Steven Seagal, Tom Odella mnoho dalších. Před námi jsou ale ještě dva dny plné zábavy.den
Co nás čeká na Rock for People a nemine?

Příznivce alternativního rocku potěší v pátek 4.7. britské duo Blood Red Shoes, které vystoupí na Rock For People Stage od 19:00. Ti, kteří holdují spíše tvrdší hudbě by neměli minout We Came As Romans v 19:50 na Staropramen Stage. Na stejném podiu vystoupí od 21:55 i The Afghan Whigs, vůdčí představitelé alternativního rocku v 90.letech.  Na své si v pátek přijdou i fanušci žánru SKA, které rozpálí energičtí Madness v 22:50 na velké RFP stage.  Za zmínku stojí i fenomenální beatboxer THePETEBOX, který své rty roztančí na Red Bull Tourbusu. To ale samozřejmě není všechno! Na celý program se podívejte zde.

Těm, kteří se těší na domácí kapely pátek přinese vystoupení Chinaski(20:45, Rock for People Stage), Tata Bojs(00:05, Staropramen Stage) a Vypsaná Fixa(17:20, Rock for People Stage). Nezapomeňte, že brány areálu se otevírají v 11 hodin, takže pokud tu nejste, máte ještě pořád dost času naskočit do auta a vyrazit do Hradce. Vstupenky na místě stále jsou!

Nabitý program nás čeká i třetí den festivalu, v sobotu 5.7. Svou jedinou festivalovou show rozjede skupina Lucie, do varu nás dostanou električtí Asian Dub Foundation i alternativní rockeři The Naked And Famous.

No, je na co se těšit. Nejen z hlediska hudebního programu, ale také skvělého počasí.
A hlavně nezapomenutelná atmosféra, která RFP doprovází i letos!

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.