Rock for People: Pozvánka na on-line reportáž

Již zítra úderem 15 hodiny se otevřou brány Festivalparku kde se bude konat 20. ročník festivalu Rock for People, na kterém bude na 200 zahraničních a českých kapel, rekordní počet špičkových DJ’s a nespočet nehudebních aktivit.

Středa 2.7. bude jako každý rok patřit festivalovým nedočkavcům kteří se už nemohou dočkat až festival Rock for People naplno spustí svůj velký a nabitý lineup a odstartuje 3 dny trvající zábavy.
Tento den je tedy připraven tradiční Večírek pro nedočkavé. Stejně jako v minulých letech nabídne výběr domácí hudební scény – namátkou kapely UDG, The.Switch, Xindl X, Michala Hrůzu s kapelou nebo ukrutné Hentai Corporation.

Ve čtvrtek 3.7. se na hlavní Rock for People stage po letech vrátí velikán Manu Chao s novou formací La Ventura, ale starými hity i z doby Mano Negra. Svou tuzemskou ostře sledovanou premiéru v nové roli si před festivalovým publikem odbyde filmový hrdina Steven Seagal se svým Blues Bandem. Závěr prvního dne bude patřit jedné z nejčastěji skloňovaných rockových kapel současnosti Biffy Clyro a drum’n’bassovému producentovi Netsky s doprovodnou formací.

Pátek 4.7. párty rozproudí průkopníci 2tone ska Madness, začátky grunge připomenou američtí „chrti“ The Afghan Whigs, hudební kouzla ukáže THePETEBOX a své 20. narozeniny ještě jednou oslaví kapela Chinaski.

Finále festivalu proběhne v sobotu 5. 7. bude vskutku velkolepé: Lucie, The Naked and Famous, Asian Dub Foundation nebo Chase & Status. A jako třešnička na dortu premiéra projektu Nová syntéza Blue Effectu a Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma.

Naše redakce bude u toho a pro Vás připravujeme rozsáhlou on-line reportáž přímo z festivalu Rock for People.

Proto zůstaňte naladěni a sledujte nás i nadále, již zítra začínáme!

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.