Předprodej na Votvírák 2015 je v plném proudu!

Festival Votvírák – největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení) proběhne od 12. do 14. června 2015 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích.

„Prázdninová limitovaná edice vstupenek, včetně jejího navýšení byla velmi rychle pryč a teď připravujeme pro návštěvníky další vlnu předprodeje.
Čeká je tradiční vánoční nadílka!“ radí pořadatelé.

Kromě tradiční „Ježíškové“série vstupenek v hodnotě 190 Kč můžete sobě nebo svým kamarádům pod vánoční stromeček nadělit také VIP vstupenku v limitované vánoční serii za 550,- Kč a letos poprvé za zvýhodněnou cenu 200,- Kč také parkovací kartu na festivalové parkoviště ( vše je platno po celou dobu konání festivalu) – ušetříte, urychlíte odbavení své i dalších vozidel a navíc získáte jistotu zaparkování svého auta na festivalovém parkovišti.

Vstupenky zakoupíte již dnes prostřednictvím festivalového webu www.votvirak.cz, u NoLimits, a také v předprodejní síti společností Ticketstream. Vstupenky na Festival v síti TICKETSTREAM zakoupíte i u cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a v knihkupectví KANZELSBERGER

Parkovací kartu zakoupíte ve formě e-ticketu přímo na našem webu ( v sekci vstupenky). A také u našeho prodejce společnosti Ticketstream.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.