Pražská divadla nabízejí možnost k seznámení

Nebuďte na valentýnský víkend sami, seznamte se v divadle, láká nezadané ženy a muže ve věku 25 až 45 let vedení Městských divadel pražských. Příležitost k seznámení jim podle mluvčí Kateřiny Gardner poskytne 15. února Rokoko, které uvede jevištní zpracování slavných skečů Monty Pythonův létající kabaret. Možnosti k seznámení budou mít návštěvníci v divadelní kavárně, navíc si budou moci, ale jen v páru, prohlédnout zákulisí této scény.

Podobnou možnost mají už delší dobu při každém představení diváci v pražském Divadle na Fidlovačce. Tam je pro nezadané rezervována celá osmá řada, kam si mohou zájemci objednat místa pouze po jedné vstupence. Sedadla v řadě nejsou číslována; každý příchozí si tak může svého souseda vybrat.

Valentýnský večer v Rokoku má bohatší nabídku. Po představení bude v kavárně divadla připraven program včetně fotokoutku, kde se zájemci vyfotografují v historických kostýmech. Zájemci se budou moci oslovit prostřednictvím mobilního poštovního boxu, darovat jeden druhému srdce či růži. Večer vyvrcholí tombolou s možností získat atraktivní ceny.

Vstupenky na představení pro nezadané stojí 320 korun. V ceně je zahrnut i welcome drink, číslo do tomboly i doprovodný program.

Aktuální informace jsou na www.mestskadivadlaprazska.cz/nezadani.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.