Liga nepotřebných

Za první český multimegasci-fi film označují tvůrci „nejkomiksovější filmový počin fšech dob bez špetky erotiky“ nazvaný Liga nepotřebných. Amatérský projekt vznikl v Žatci a autoři v čele s režisérem Lukášem Šimandlem slibují, že v něm diváci neuvidí Jana Budaře, Bolka Polívku, Táňu Vilhelmovou, Zdeňka Svěráka, Miroslava Donutila ani „nikoho podobně slavnýho“.

Snímek, který na filmovém webu csfd.cz získal zatím od třinácti hodnotitelů 91 procent, uvedou do jednosálových digitalizovaných kin. Do konce ledna se objeví například v Mostě, Klášterci, Kadani, Teplicích, Postoloprtech, Podbořanech, Slaném a v Krupce. „Premiéru jsme měli právě v Žatci, kde jsem kinosál naplnili celkem čtyřikrát,“ řekl Šimandl

„Tvůrci Žatecké Prdy a Brejkdens Bradrs vyšli do kina s nejočekávanějším filmem letošního jarního podzimu. Uspokojí všechny – akce, zrada, pomsta, úder otevřenou dlaní, erotika, – v tomhle filmu je prostě všechno! Největší grázl v celé galaxii Thoř Thořovič napadne Zemi s jedním jediným cílem – nastolit socialismus na celém světě! Povede se Lize nepotřebných zabránit mu v tom? Tyto a jiné odpovědi dostanete jen v tomto již teď kultovním blokbástru,“ slibují tvůrci na internetu.

Prozrazují, že nikdy netočili vážné věci a ani v tom nehodlají začínat, takže film je jakousi jejich parodií na americký hit Avengers. „Jelikož to celý štáb měl jako koníček, tak jsme točili vždy v neděli, přesně řečeno čtrnáct neděl. Čekali jsme, že film bude mít tak 45 minut, ale dostali jsme se na 72 minut, což nás velmi těší,“ dodávají mladí filmaři. Doufají, že se lidi budou bavit, protože o nic jiného jim nešlo.

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.