VIBE

Nový projekt zaměřený na deep, tech, g-house a techno. Host TIGERHEAD /DE/.
VIBE je programová novinka, která vám pomůže nasát to nejlepší z elektra. Nečekejte žádné oldchool techno – na VIBE vás rozhýbají našlapané setlisty a výlet do nepoznaných komnat elekronické scény.

Hvězdou první VIBE bude berlínská DJka a umělkyně TIGERHEAD. Slibná krotitelka beatu vám naservíruje svěží minimal/techno/electro sety, které se zrodily na proslulé berlínské hipster scéně.

CO JE VIBE?
►VIBE je vlna stylů, které už dávno měly kralovat ve většině klubů
►Chceme ukázat rozmanitost, která tvoří jeden celek. Pozvali jsme ty nejlepší reprezentanty Deep/Tech/G-House/Nu Disco/Techno.
►Chceme dokázat, že při výběru vhodných stylů housové hudby lze dosáhnout nepřeplácané symbiózy plné pozitivních vibrací.

►Vibe chce také hledat nové talenty a ukázat, kam směřuje taneční scéna.

Zakladatelé projektu VIBE se snaží poukázat nevšedním způsobem na různorodé styly, jenž mají jediný jmenovatel – House. Avšak nejedná se jen o house music. V jeden celek se šikovně snoubí Deep-house, Tech-house, G-House, Nu Disco a Techno.

Výsledkem spojení těchto hudebních stylů je unikátní poslechový zážitek, plný pozitivních vibrací od DJs, kteří je nejlépe reprezentují. Proto odložme klasické hudební návyky ovlivněné komercí a užijme si nádech nového projektu, který se začíná rodit nikde jinde než v brněnském klubu Fléda. Je na čase se přestat vracet ke starým mixům či neustále se opakujícím stálicím klubové scény a hledat něco nového. Hledat novou vlnu. Nový VIBE

***Headlinerem prvního Vibu je berlínská producentka a DJka Tigerhead.

Tigerhead je původně výtvarná umělkyně, která naplno propadla síle hudby a DJingu. Proto se rozhodla se přestěhovat z Česka do Berlína a sbírat zkušenosti v dynamickém prostředí.

Pravidelně ji na svých výletech do Berlína můžete vidět jako resident DJ ‘An einem sonntag im August’ a ‘Haus am See’ Berlin, velmi žádaná je pak i v CCCP club a Stereo33. Svěží minimal / techno / electro sety, které jsou inspirované a poučené, tím nejaktuálnějším děním, jsou zárukou kvalitního soundu.

Dále vystoupí úspěšný brněnský producent a DJ Arco, který své schopnosti prokázal jak v mnoha klubech po celé ČR, tak ve Velké Británii. Dalším DJ je Luke Nova z Prahy, který se svojí produkcí začíná pomalu, ale jistě oslovovat kromě domácí půdy i tu zahraniční.

Když už je řeč o zahraničí, je třeba zmínit DJ Ecco Roxe, který pochází z Německa. Kromě toho, že již hrál na mnoha akcích, je jedním z pořadatelů Lesní Párty. Na akci se take představí netypické duo ve složení – brněnský matador DJ Saddan a energický DJ Andrew Darren původem z Ukrajiny.

V neposlední řadě vystoupí DJ Attitudes ze severu Čech, jehož mixy nenechají jen tak někoho v klidu. Závěrem je třeba uvést Losko & Plast z Kosmospielu, kompletní Origin crew a Tamagochi Rap z uskupení Smile Forever.

VSTUPNÉ: 100,- Kč