SMILE FOREVER – FUNK HOUSE

✶Funk house night✶ Starring DJ Cuffia a Electronic Bitches
Naše východo-evropské hnutí Smile Forever se na chvíli odmlčelo, aby nabralo dech a připravilo další solidní party. Ta se koná 21.února, kdy pořádáme na Flédě brněnskou funky a house přehlídku.

Co určitě nebude chybět, jsou speciální dekorace, světla, vizuály a samozřejmě skvělí DJs. Ti předvedou na deskách i cedéčkách ten nejlepší funkhouse!

★STARRING★
Cuffia

DJ pocházející z Brna. Několik let se s ním setkáváte na nejrůznějších parties v ČR. Je rezidentním DJem mnoha brněnských akcí. Cuffia vyrůstal na vlně hip-hop, house i rock-metal music a je těmito žánry natolik ovlivněn, že se v jeho setech můžete setkat prakticky s čímkoliv.

O svých setech řekl: „Je to prostě taková fůze všeho, co mě baví“. V posledních letech si oblíbil zvuk „hutné basové linky“, proto konkrétnější žánry, které od něj v poslední době můžete slyšet jsou: Fidget House, Bassline, Dubstep, UK Funky a Ghetto House.

Cuffia se také věnuje své vlastní produkci. V posledních dnech pracuje na prvním EP pod názvem „We Like Monsters“. Má za sebou pár tvůrčích pokusů v podobě remixů, nebo mashupů některých tracků, které můžete slyšet při jeho hraní.

Electronic Bitches
www.electronicbitchesdjs.com

Electronic Bitches vzešly z brněnského nicnedělání, vyrostly za totality a dospěly v ozvěnách cinkajicích klíčů. Kultura té doby je jim nejbližší. Mají rády vše , co je krásné, sexy, perverzní, potrhlé a upřímné.

Facebook Smile Forever čekujte zde

VSTUPNÉ: Do půlnoci 50 Kč, po půlnoci 80 Kč…